۲۰ هزار و ۴۲ پرونده در قزوین تسهیلات کرونا دریافت کردند

به گزارش بازار، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین، وحید انتظاری در این باره اظهار کرد: از سال گذشته تاکنون ۲۰ هزار و ۴۲ فقره پرونده بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کرونا دریافت کرده اند.
وی افزود: این میزان تسهیلات برای اشتغال ۲۷ هزار و ۸۷۳ نفر از سوی بانک های عامل استان پرداخت شده است.

انتظاری با اشاره به بانک هایی که بیشترین پرداختی را در استان داشته اند، افزود:بانک ملت به سه هزار و ۷۲۹ پرونده، ۴۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، بانک ملی به پنج هزار و ۳۱۹ پرونده ۴۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون، بانک تجارت به سه هزار و ۶۳۵ پرونده ۳۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، بانک سپه به سه هزار و ۲۸۵ پرونده ۲۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون و بانک صادرات به هزار و ۹۸۹ پرونده ۲۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده و به ترتیب بیشترین میزان پرداختی را به نام خود ثبت کرده اند.

وی با اشاره به آمار پرداختی سایر بانک های استان قزوین، گفت: بانک اقتصاد نوین به ۱۵۶ فقره پرونده دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، بانک انصار به ۳۴۲ پرونده دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، بانک آینده به ۲۰۲ پرونده، چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون، بانک پارسیان به ۱۵۷ فقره پرونده یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون، بانک پاسارگاد به ۱۰۰ فقره پرونده یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون، بانک رفاه به ۷۸ پرونده چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون، بانک سینا به ۲۶۴ فقره پرونده دو میلیارد و ۷۰۰ و بانک شهر به ۵۸۴ پرونده ۶ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت کردند.

معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: پرداخت تسهیلات به پرونده‌هایی که سال گذشته روند ثبت نام آنها در سامانه کارا انجام شده است، همچنان در بانک های عامل استان ادامه دارد.

انتظاری اضافه کرد: ثبت نام برای دریافت تسهیلات کرونا در سامانه کارا تا ۱۵ اسفندماه سال گذشته مهلت داشت و بانک های عامل نیز پرداخت تسهیلات را از آن تاریخ، به سال جاری موکول کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به تداوم وضعیت تعطیلی مشاغل و اصناف استان براثر شیوع کرونا در صورت اعلام منابع جدید برای پرداخت تسهیلات اطلاع رسانی می شود.

مقاله اصلی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *